29 października 2021

Predom Prespol typ 53S

Blendery kielichowe są urządzeniami umożliwiającymi rozcieranie składników wewnątrz pojemnika. Dzisiaj chciałabym wam przedstawić mój sprzęt produkcji Predom Prespol typ 53S z 1977 roku, który mimo upływu lat sprawuje się w kuchni bardzo dobrze.
Jego największa zaletą jest bezpieczeństwo użytkowania, oraz dzięki zamykanemu kielichowi możliwość łatwego utrzymania czystości w okolicy blendowanego posiłku. Nożyki umieszczone są w dole kielicha – pojemnika, w którym miksowana jest potrawa, dzięki temu nie jest się narażonym na bezpośredni kontakt z ostrzem podczas pracy urządzenia. Zamykany dzbanek jest urządzeniem praktycznym w codziennym użyciu zwłaszcza wtedy, gdy przygotowujemy ilość potrawy odpowiadającą wielkości pojemnika. W wyposażeniu dołączony jest młynek do kawy, który również bez problemu można myć pod bieżącą wodą. 

Blendery kielichowe są idealne do przygotowania zupy, musu owocowego, koktajli owocowych oraz przecierów odpowiednich dla niemowląt. Starodawna stylistyka blendera sprawia, że urządzenie prezentuje się doskonale w retro stylizowanych kuchniach.

Galeria Predom Prespol typ 53S

Tagi:
Copyright 2021. All rights reserved.

Opublikowano 2021-10-29 przez in category "Mój sprzęt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *